WhatsApp Image 2022-03-19 at 20.20.55

شرکت سرو آذین رویش شناخته شده با نام تجاری سارکو در سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه محصولاتی نوین و اقتصادی منطبق بر استانداردهای جهانی فعالیت خود را در زمینه تولید ،توزیع، بسته بندی، واردات و صادرات کودهای شیمیایی و آلی کشاورزی از بهترین مواد اولیه آغاز نمود.

سبد کالایی سارکو شامل مجموعه ای کامل از انواع کودهای پودری، مایع و گرانول بصورت تک عنصری و چندعنصری ، انواع کودهای نوین کلاته و سولفاته مطابق با استانداردهای کیفی اروپا و مورد تایید موسسه تحقیقات خاک و آب کشور تولید می شود. تمام مراحل تولید توسط تیم متخصص سارکو و با استفاده از دستگاههای تمام مکانیزه انجام شده و محصولات تولیدی با طراحی و بسته بندی حرفه ای به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.

سارکو در طی یک دهه حضور فعال و مستمر موفق به تولید  محصولاتی نوین و اقتصادی منطبق با ویژگی های اقلیمی کشور عزیزمان ایران شده است . در این راستا ، فرمولاسیون تولیدات خود را همگام با دانش روز جهانی در جهت پیشبرد اهداف کشاورزی پایدار ارتقا داده و نقشی برجسته در افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و همچنین اعتمادسازی کشاورزان به تولیدات دانش بنیان ایرانی داشته است .

مواد اولیه

اصل اول سارکو استفاده از بهترین مواد اولیه جهت تولید محصولات با بالاترین میزان کیفیت و بر حسب نیاز کشاورزان ایران زمین می باشد . بر این اساس مواد اولیه را از برترین تامین کنندگان معتبر داخلی و خارجی تهیه و ابتدا در آزمایشگاه کارخانه و در صورت لزوم توسط آزمایشگاه های همکار (مورد تایید موسسه تحقیقات خاک و آب کشور) آنالیز نموده و چنانچه مورد تایید باشند وارد خط تولید می نماید.

آزمایشگاه و کنترل کیفیت

آزمایشگاه سارکو با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و متخصصان مجرب ، مواد اولیه را از بدو ورود تا تولید نهایی محصول طبق استاندارهای تعریف شده آنالیز و مورد بررسی قرار میدهد.
متخصصین بخش کنترل کیفیت سارکو اصالت مواد اولیه را براساس آزمایش ها و آنالیزهای انجام شده  تائید کرده و در طول فرایند تولید نیز بر حفظ کیفیت محصول تا تولید نهایی آن نظارت کامل دارند.

خط تولید

خط تولید سارکو مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای تمام مکانیزه بوده و تولید کودهای مایع ، پودری و گرانول هر کدام در مسیری  مجزا و تحت نظارت مستقیم نیروهای حرفه ای انجام شده و بهره گیری از دانش روز جهانی حفظ کیفیت محصول نهایی را تضمین می نماید

بسته بندی

از آنجاییکه عرضه گسترده محصولات در بازارهای داخلی و خارجی نیازمند طراحی خاص و بروز می باشد طراحی  بسته بندی محصولات سارکو نیز توسط طراحان مجرب این شرکت بصورت اختصاصی انجام می شود.

سارکو در زمینه بسته بندی محصولات پیشرو بوده بگونه ای که کیفیت بالای بسته بندی محصولات این شرکت ، کالا را در برابر عوامل محیطی مانند دما ، رطوبت و نور خورشید بطور کامل محافظت می نماید، همچنین موجب افزایش کارایی و سهولت مصرف توسط کشاورز و تضمین سلامت کالاتا زمان مصرف می گردد .

توزیع و انبارداری

تولیدات سارکو با استفاده از سیستم مدرن انبارداری در شرایط کاملا استاندارد دپو شده و انتقال محصولات تولیدی تا محل بارگیری و توزیع توسط کادری مجرب و ماشین آلات مجهز صورت می گیرد.

سارکو به پشتوانه یک دهه دانش و تجربه تیم فروش خود و با همکاری جمعی از توزیع کنندگان  معتمد کشور دسترسی سریع  و اطمینان از اصالت کالا را برای مصرف کنندگان ایجاد کرده است.

شرکت سرو آذین رویش (سارکو) شناسایی نیازهای عرصه کشاورزی کشورمان و رفع کامل آن را سرلوحه کار خود قرار داده و خود را متعهد به حفظ کیفیت و کسب رضایت مصرف کنندگان می داند.

همچنین این شرکت بر آن است تا در بلندمدت با حضور گسترده تر در بازارهای جهانی نقشی فعال در ارائه محصولات خود در عرصه بین الملل داشته باشد.